Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 dny s mimčem

8. 11. 2007

Náš nový milášek je kouzelnej. Kdykoliv ho dám s klíckou na postel, stydí se, upejpá a trvá mu dýl, než vyleze.... Zato potom... Pobíhá po posteli, schovává se mi pod peřiny a za polštáře a moc se mu líbilo, když jsem si s ním pod peřinu vlezla i já. Respektive když on mně zalezl do peřiny :-)

V jednom kuse nám oďoubává nehty a prsty.... Snad je to pořád zvyk od maminky a chce podvědomě sát? Nevím, každopádně je to zlatíško. Nic zatím neničí, je hodňoučkej, jen pobíhá a rošťácky se schovává. Včera vydržel neuvěřitelně dlouho vystrkovat hlavičku s předníma pacičkama z domečku a zase zalejzat zpátky.... juchal na nás a byl přímo k sežrání :-) Když jsme mu pootočili klec, hůř na nás viděl, a tak si udusal ubrousky a kapesníky, co si natahal před vchod a vesele pokračoval v činnosti.... :-)

Jediný, co mě na něm trochu trápí..............je jeho jméno, páč se pořád se nemůžu rozhodnout, japa mu budu řikat :-)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojkyy

(Nelli, 12. 11. 2007 20:13)

ahojky ,tak jsme si na potkáním foru všimla že máš stránku :) ..Moc by nás potěšilo kdyby jsme byli v tvých odkazech . Máš to tu všechno moc hezky napsané!!! http://www.nellissrats.ic.cz/