Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je odkaz na návštěvní knihu, kam můžete psát své příspěvky, komenátře, připomínky, vzkazy, atd. ..... :-)

 !!!!!!!!!! N Á V Š T Ě V N Í   K N I H A !!!!!!!!!
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

míša

(poslední slova od Míši, 30. 11. 2008 17:54)

Ahoj promin přeji tvým potkánkům hodně štěstí a hodně lásky !!!Jsem ráda že jsem viděla na fotkách tvé potkánci jsou hezcí ♥ Tak ahoj a doufám že se na mě moc nezlobíš ale musím ti říct že Žofinka je můj první potkan,můžu se jen zeptat kolik se měla potkánku ?Ale jinak jsou moc hezcí a doufám že nebude vadit když se na tvé stránky nekdy kouknu ale jsi však hodná že odpovídáš na vzkazy někteří to nedělají.Jinak moc děkuji a AHOJ .Doufám že se nezlobíš !Promiň Míša :-(

A dost!

(Zuza (autorka), 30. 11. 2008 15:11)

Míšo,
už mě to opravdu nebaví. Myslim, že začátečnice jsi - a velká. O to však nejde, to jsme byli všichni. Ale co mi vadí, jsou tvý "rady" s několika vykřičníky,(které evidentně nemáš ověřené), co mi sem píšeš - akorát budou mást jiné chovatele... A vůbec. Když se chceš tak hrozně seznamovat, tak si nech ty výlevy typu "co řešíš", "nepiš už", apod. Nevim, kolik ti je, ale tohle si nech pro svý kamarády, zbytečně mi tim zaděláváš komentáře. Přeju hodně zdaru s tvou potkaní slečnou a doufám, že budeš rozumná...!

odpověd Zuzce

(míša, 30. 11. 2008 11:01)

Ahoj chtěla jsem se jen seznámit !Ale to nic já vím začátečnice tedy už nejsem ale zajímalo mě to to byla jen otázka,tak promin vůbec mi nevadí tvoje stránky ani moje se ti nemusí líbit ale nejsou ještě hotové a promin že jsem se psala ...jen jsem se chtěla seznámit s jinou chovatelkou než s mojí kamarádkou .Ahoj

odpověď na nic

(Zuza (autorka), 29. 11. 2008 16:42)

Milá Míšo, je jen tvoje věc, jestli budeš koukat na mé stránky. Já neřešim nic, ale ty jsi mi sama začala cpát rady a blbosti, co jsi někde vyhrabala a nemůžeš se proto divit, že si od takový začátečnice nenechám do ničeho mluvit. Natož do osobního vkusu! A jestli tě urazilo to, že jsem se zmínila o tvých hrubkách, pak bys s nimi možná mohla začít něco dělat ;)

...radši nic...

(Míša , 29. 11. 2008 16:18)

už na tvoje stránky teda koukat nebudu proti tvým potkanům nic nemám takže nevím co a jak si na to přišla !!!Takže jako nevím co řešíš.Nepiš teda už

Odpověď Míše

(Zuza (autorka), 23. 11. 2008 20:35)

Milá Míšo, tyhle knížky samozřejmě znám a s klidným svědomím můžu říct, že se v nich píše hodně věcí, které jako začínající "potkanář" bych brala vážně, avšak s přibývajícími zkušenostmi s chovem vím, že dost věcí je v praxi jinak, než se v oněch knížkách píše. To, že piliny jsou nevhodná podestýlka ti potvrdí většina zkušenějších chovatelů a veterinářů. Dráždí, vyvolávají alergie, špatně se čistí, lepí se a nepohlcují pach. Navíc získané z neověřených zdrojů (např. někde na pile) v nich mohou být nevhodné předměty. Také nevíš, které zvíře po tom předtím běhalo, takže tvůj potkan z toho může získat kdejakou nemoc.
K té barvě: Chápu, že se ti nemusí zamlouvat barva mých stránek, ale mně se líbí a měnit ji nehodlám. Horší než barva mi přijdou například hrubky, na které by ses mohla zaměřit ;-)

www.zofinky.websnadno.cz

(Míša , 23. 11. 2008 18:54)

Ahoj Zuzko !!!
Jen sem se chtěla zeptat protože jsem to četla v knize můj potkan a Já.Jen mě to zajímalo protože to tam psaly ale když je na to Lummy alergický tak to pak chápu !:-D No a jinak ty stránky,bych jim dala novou barvu skus to jen ti chci poradit !!!:-)
Ahoj Míša

doplnění

(Zuza (autorka), 23. 11. 2008 13:08)

Pro přehlednost doplňuji diskuzi z Míšiných stránek... ;-)
• Zuza (zuzouch.estranky.cz) | 23.11.2008 13:05:56
Ahoj Míšo!
Viděla jsi dobře, mám jako podestýlku nastříhané noviny.... Používám je už dost dlouho a jsem s nimi spokojená. Nevím, kde jsi ty informace vzala, ale opravdu se mi nikdy novinami neotrávili a dýchá se jim taky dobře Jinak proč zrovna noviny: potkyši bývají obvykle na piliny alergičtí (což se třeba u Lemmyho projevilo), protože jsou dost prašné. Takže v záchodku mají velkou kukuřičnou drť, která je tolik nedráždí a ve zbylých částech mají noviny Tak pa!

22.11.2008
• Zuza (zuzouch.estranky.cz) | 22.11.2008 17:29:56
Ahoj Míšo!
Díky za vzkaz a za upozornění, máš naprostou pravdu. Mé stránky jsou teprve ve výstavbě a kategorie Klece a výbava je opravdu hodně zanedbaná. Hlavně kvůli tomu, že jsme dost měnili a zvětšovali klece a nepřidala jsem ještě nové fotky.... (Víc našich fotek najdeš na http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=5324 nebo na http://www.kralici.cz/potkani/alba.asp?a=5322 ) Jinak tvé stránky jsou hezké, Žofinka je krásná potkaní slečna... Akorát se mi zdá, že máš nějakou menší klec... Tak nezapomeň Žofinku pouštět hodně ven, ať jí to vynahradíš Pa pa a ať se vám daří, holky!

www.zofinky.websnadno.cz

(Míša , 23. 11. 2008 8:06)

Ahoj moc děkuji za komentík na mojich stránkách ,víš ta klec co jsem tam měla vyfocenou mi slouží jako přenoska !!!Mám jinak klec větší...:-)jinak stránky se mi moc líbí máš hezké.Koukala jsem na ty ostatní stránky a fotky jsou krásné jen se chci zeptat co používáš za podestýlku,protože na fotkách jsem viděla roztrhané noviny !!!A to není pro jejich dáchání dobré a navíc to obsahuje škodlivé barvivo !Prosím kupuj radši piliny nebo hobliny !!!

www.zofinky.websnadno.cz

(Míša , 22. 11. 2008 16:46)

Ahoj moc krásné stránky jen se dej víc věcí do složky klece +co tam patří
Jinak na mé stránky koukni Díky a napiš vzkazík !

soutez o nej foto potkanka

(kate, 23. 8. 2008 14:55)

http://www.mujpotkan.estranky.cz/clanky/ostatni-potkani/soutez-o-nej-foto-potkana

pozdrav

(Irča - havran, 9. 4. 2008 23:10)

Ahojky Zuzko, náhodou jsem něco hledala na netu a vyjel mi odkaz na tyto stránky a jelikož znám jména tvých potkánků, tak jsem zavítala. Ty jo, musím říct, že jsi fakt holka šikovná a je vidět, že s těma dětičkama potkaníma to myslíš fakt vážně. Takže přeji hodně síly a nejen s dětičkama, ale také s jejich tatínekm :-)))) Brzo naviděnou
pa Irča

moje stránka

(martinka, 2. 1. 2008 19:44)

ahoj chci vá tímto pozvat na mou stránku www.nikita.websnadno.cz a tebe poprosit jestli si můžu dát tvůj dokaz na stránku dík martina určo řijďte