Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybavení

19. 11. 2007

Výbornou vychytávkou do klece jsou košíčky.... Můžete jim je volně položit na dno nebo zavěsit (já je mám buď na zavíracích špendlících nebo na kovových kroužcích, na kterých máme všichni klíče).

Zde mám pár fotek pro ilustraci, jak využít košíčky:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klec

(Nely, 24. 9. 2013 9:08)

Moc pěkné jen mi to přijde takové přeplácané :-)

další vybavení

(Zuzouch, 3. 4. 2008 17:54)

Jinak ještě jsme nedávno slavili úspěch s obyčejnou papírovou krabičku od sušenek. Tvar byl nízký kvádr, takže jsem ji zmáčkla do trochu víc válcovitého tvaru a Ozzy si ji okamžitě několika hryzanci přizpůsobil a hajá v ní ;-)

skvělárna :-)

(Zuzouch, 3. 4. 2008 17:51)

....a nedalo to ani moc práce, respektive stačí zavěsit košíčky (seženeš v každém větším obchodě (Globus, Makro, Tesco...) na kroužky na klíče. Kluci v nich moc rádi spí a navíc s nimi neztratíš kontakt. Dneska už třeba Lemiáškova klec (na obrázku) vypadá trochu jinak, ale v podstatě je to o tom samém. Hamak (ušitý) zůstal, přizpůsobila jsem jen rozmístění jejich potřebám, trochu jinak je tam zavěšený hadr na nádobí (nepoužívaný :-) ) a navíc přibyly ruličky od toaleťáků zavěšené na provázcích - vypadá to jako takový most a docela se s tím vyblbnou. Tak hodně zdaru a pokud budeš chtít pro inspiraci poslat další fotky klecí, písni mi na mail ;-)

skvělárna

(anita, 27. 3. 2008 15:24)

to je fakt úža můj potkan nemá kde spát a tohle je přímo fantastický