Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jste automobilní?

30. 7. 2007
Musim se svěřit.... Naši mi sebrali Fabii, se kterou obvykle jezdím a odjeli si na dovču. A mi tu nechali tátovu starou Škodovku (je jí už 24 let!!!!)... :( Ale vůle, lenost a chtíč jezdit se dali dohromady a tak jsem milou Škodověnku od chlupů ze psa a všeho možnýho nánosu očistila, vynosila ten svinčík, umyla (2,5 hodiny práce!!!) a jala se jezdit.
Práce se sytičem mi nejdřív moc nešla, a tak se mi občas stalo, že mi to za studena chcíplo...klidně i v křižovatce. O přepínání mezi benzínem a plynem se radši ani zmiňovat nebudu. :? 
Na naší rychlostní silnici jsem si pak ozkoušela, že to má automatickou klimošku - díru v podlaze, kudy mi táhlo na nohy. Nemluvě o tom, že jsem si vesele řadila... 3,..4,...a najednou - nejde mi tam dát pětka!!! Co to s tim kurňa...???...... Ježiiiiš, tuten vůz vlastně pětku nemá!!! :woopsp: :hide: 
Z volantu bez posilovače (spíš se mi zdá, že má nějakej přitěžovač :blink1: ) mám ještě teď namožený packy.
Ale nestyděla jsem se a dorazila za přáteli do hospůdky. Seděli na zahrádce a tak je můj (notně hlasitý) příjezd velmi pobavil. O to víc, když jsem jim řekla, že můj K.I.T.T. (pojmenovaný dle slavného seriálu Knight Rider) má navíc i alarm. :guns: 
Mno, ve finále jsem s K.I.T.T.em pokaždý dojela, nikoho nezabila, pobavila se a nakonec i zaujala pár mužů (byť jsem zachytávala třeba jen jejich pobavené pohledy) :roflmao:
THX, K.I.T.T.e!!! :loveit: 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář